את הניסיון המקצועי הרב שרכשתי כמטפל וכחוקר בתחום הטיפול הנפשי אני חולק גם עם אחרים באמצעות הספרים שכתבתי ('פרויד נגד דורה', 'טיפול נפשי, מדריך למשתמש', 'פסיכותרפיה ממבט אחר' ו'אימון רגשי') וגם כמרצה וכמדריך.

ב'קוגיטו - בית-ספר לפסיכותרפיה' אותו ניהלתי בזכרון-יעקב ובגליל, עמדתי בראש תוכנית תלת-שנתית למטפלים מוסמכים, ופיתחתי קורסים בתחומים בהם התמחיתי, ואשר אינם נלמדים בבתי-ספר אחרים: כתיבת תיאורי-מקרים, תיאורי-המקרים של פרויד, יחסי מטפל-מטופל ומודלים של הנפש. כעת, כשאינני מתגורר בישראל, אני ממשיך ללמד את ארבעת הקורסים באמצעות האינטרנט, בסביבה הלימודית המיוחדת שפיתחתי באתר 'פסייקום'.

כאחד מחלוצי הטיפול הנפשי באינטרנט, וכמי שפיתח את הקליניקה הווירטואלית הראשונה (והיחידה עד כה), פיתחתי תוכניות הכשרה לפסיכולוגים ומטפלים, ובהן תוכנית הכשרה לטיפול באינטרנט למטפלים מוסמכים, ותוכנית נוספת לטיפול באמצעות האינטרנט בהלומי-קרב ונפגעי טראומה. בימים אלו אני מכין את התוכנית כמסלול ללימודי דוקטורט, בשיתוף עם אוניברסיטה מוכרת.

גישת 'האימון הרגשי' שפיתחתי מבוססת על תפיסה חדשה של טבע האדם, ומאפשרת לכל אחד לזהות ולשפר את המיומנויות הרגשיות שלו. תוכלו להצטרף לסדנה של שבוע במלון ספא בבולגריה, לסדנת אימון רגשי לזוגותלהלומי-קרבלהלומי-קרב ובנות-זוגם או למנהלים.

 

אשמח לפגוש אתכם באחת התוכניות,

                                                                    ד