סדנאות מרוכזות לאימון רגשי

בהנחיית ד"ר דרור גרין

הרגשות משמשים אותנו כנווט אוטומטי המנחה אותנו במציאות, והם מסייעים לנו להימנע ממקומות מסוכנים ולבחור במקומות בטוחים. כדי שהרגשות שלנו ימלאו את תפקידם כהלכה, עלינו לעשות שימוש יעיל במיומנויות הרגשיות שלנו, שאיש מעולם לא לימד אותנו כיצד להשתמש בהם. 

המכון לאימון רגשי בבולגריהכל חיינו אנו מחפשים אחר מקום בטוח שיגן עלינו מסכנה וישכיח את חרדת-המוות הטבעית שלנו. שבע המיומנויות הרגשיות הן הכלים הטבעיים שבאמצעותם אנו יוצרים תחושה של מקום בטוח.   
 
האימון הרגשי הוא כלי לזיהוי ולשיפור שבע המיומנויות הרגשיות. באמצעות האימון הרגשי והתרגול של שבע המיומנויות הרגשיות אנו יכולים ללמוד כיצד ליצור לעצמנו מקום בטוח מדי יום מחדש, ובכך לשפר את היכולת שלנו ליהנות מחיינו ולשפר את היכולת שלנו בזוגיות, בהורות, ביחסים עם אחרים, בעבודה וביצירתיות.   
 
האימון הרגשי אינו 'טיפול' אלא דרך-חיים, המאפשרת לנו לעשות שימוש יעיל במיומנויות הרגשיות שלנו ולממש טוב יותר את הפוטנציאל האנושי שלנו. הסדנאות אינן מיועדות ליצור שינוי מיידי אלא להציג כלי שניתן לעשות בו שימוש יומיומי בכל תחומי החיים. 
 
"דרור הוא אחד מאנשי המקצוע הייחודיים שפגשתי. אין אף אחד שדומה לו בנוף המקצועי שלנו. הוא חושב בצורה מיוחדת ופוריה. אני משוכנע שהסדנה שהוא מציע תהיה חוויה מגרה ומעשירה, שתתן למשתתפים נקודת מבט חדשה" (פרופ` חיים עומר, אוניברסיטת תל-אביב, מחבר הספרים `שיקום הסמכות ההורית`, `השטן שבינינו`. `פחדים של ילדים` ועוד) 
 

הסדנאות

הסדנאות לאימון הרגשי מיועדות לקבוצה של 10-20 משתתפים, והן כוללות שבעה מפגשים בני ארבע שעות בשבעה ימים רצופים. כל אחד מן המפגשים מוקדש לאחת משבע המיומנויות הרגשיות. הסדנאות מתוכננות לקבוצות בעלות מכנה-משותף שהתארגנו במיוחד  לשם כך: מטפלים, מורים, אנשי-עסקים, זוגות, הורים ועוד (ראו רשימה מימין).

 ניתן גם לתאם סדנה לזוג יחיד.

המפגשים כוללים התנסות מעשית, המבוססת על ניסיונם האישי של המשתתפים. מחוץ לרקע תיאורטי קצר מוקדשים המפגשים לסימולציות ולמשחקי-תפקידים, המאפשרים למשתתפים לזהות את המיומנויות הרגשיות המניעות אותם בחייהם ולהתנסות בהן.   

 
הדינמיקה הקבוצתית המיוחדת מאפשרת למשתתפים היכרות עם הדרך בה אחרים עושים שימוש במיומנויות הרגשיות שלהם, ללמוד זה מזה וגם ללמוד לתמוך זה בזה. 
 

המיקום והמחיר

 
סדנת אימון רגשי במלון ספר סטרימון, בולגריה

הסדנאות מתקיימות במלון הספא 'סטרימון' (5 כוכבים), בעיר קיוסטנדיל, במרחק תשעים קילומטרים דרומית לסופיה. זה אזור עצי הפרי של בולגריה, העשיר בנהרות, במעיינות מרפא חמים, באתרי סקי ובנופים מרהיבים.  

מלון סטרימון שוכן על מעיינות מרפא חמים, אותם גילו הרומאים לפני יותר מאלפיים הבריכה במלון סטרימון, סדנה לאימון רגשי שנה. במלון בריכת-שחיה, מעיינות חמים בטמפרטורות שונות (36 מעלות, 45 מעלות ו-18 מעלות), סאונה רטובה ויבשה, חדר-כושר ועוד. המלון נמצא במרכז העיר קיוסטנדיל, ליד המדרחוב היפה, על בתי-הקפה והמסעדות שבו.  

המחיר משתנה בהתאם לזמן הסדנההתשלום כולל את הסדנה (כולל כיבוד קל), טיסה, שבעה לילות במלון 'סטרימון', כולל ארוחת-בוקר, שימוש חופשי בבריכה, במתקני הספא ובמעיינות החמים והסעה משדה-התעופה. 

 מעיינות חמים במלון סטרימון, סדנה לאימון רגשי

המחיר מיועד לקבוצות מאורגנות, ולא ליחידים.

ניתן לתאם סדנה לזוג יחיד.

לתיאום סדנה כתבו אלי: drorgreen@gmail.com

 
או התקשרו לטלפון ישראלי: 073-2248404. 
  
 
 

 ד"ר דרור גרין

נולדתי בירושלים, 1954, ואני מתגורר בכפר דבורישטה שבבולגריה עם אפרת וארבעת ילדינו. ניהלתי את 'קוגיטו, בית-ספר לפסיכותרפיה' ולימדתי פסיכיאטרים, פסיכולוגים ופסיכותרפיסטים בבית-הספר לפסיכותרפיה של הטכניון בביה"ח רמב"ם, בבית-הספר לפסיכותרפיה בבית-החולים בצפת בשיתוף עם מכללת צפת, ובלימודי ההמשך ברפואה של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב בשיתוף עם שירותי בריאות כללית. 

פיתחתי את גישת 'האימון הרגשי' ואני מנהל את 'המכון לאימון רגשי' בבולגריה. כאחד מחלוצי הטיפול הנפשי באינטרנט פיתחתי את הקליניקה הווירטואלית הראשונה.  

ד"ר לפסיכותרפיה, מוסיקאי, סופר ומאייר. חיברתי כארבעים ספרים לילדים, למבוגרים ובתחום המקצועי, וביניהם: 'טיפול נפשי, מדריך למשתמש', 'פסיכותרפיה ממבט אחר', ו'פרויד נגד דורה'. הספר 'אימון רגשי' יצא לאור בשנת 2011, ואת חלקו הראשון ניתן לקרוא באתר.  הספר כ