פורומים לטיפול נפשי ותמיכה נפשית באתר פסייקום, בהדרכת דרור גרין
 
 
אתר 'פסייקום', והשירותים המוצאים בו, מבוססים על 'הקליניקה הווירטואלית' שפיתחתי, שהיא למעשה פורום משוכלל המשמש את המשתתפים לטיפול פסיכולוגי, לייעוץ חד-פעמי או לאימון (couching).
 
בפורום הפתוח לטיפול נפשי אשמח לענות על שאלות כלליות (לא אישיות) הנוגעות לטיפול נפשי, על שאלות הקשורות בספרי 'טיפול נפשי, מדריך למשתמש', שפרקים ממנו ניתן לקרוא באתר, ועל שאלות הנוגעות להרשמה לטיפול או לייעוץ חד-פעמי בקליניקה הווירטואלית שבאתר. אתם מוזמנים, כמובן, להציע הצעות לשיפור האתר.
 
 
במשך שבע השנים האחרונות ניהלתי את פורום 'טראומה והלם-קרב' באתר 'דוקטורס', פיתחתי גישה טיפולית מיוחדת לנפגעי טראומה והתוודעתי לכך שאגף השיקום נמנע מטיפול בנפגעי הטראומה ומקשה מאוד על מי שנזקק לעזרה. ב'פורום הפעולה' להלומי-הקרב אני מזמין את נפגעי הטראומה והלומי-הקרב של כל המלחמות להצטרף כדי להתארגן במטרה להקים אתר מיוחד שיסייע בטיפול, בתמיכה ובייעוץ לנפגעי הטראומה ולמשפחותיהם.
 
 
 
יותר מאלף מנויים מקבלים מדי שבוע באינטרנט את 'פיוט' - דפשיר שבועי, ובו שיר והרהור על השירה ועל החיים ועל התהליך הרגשי המניע את הכל. בפורום ניתן לקרוא את השיר השבועי ולנהל דיון בין המשתתפים.
 
בדף 'פיוט' ניתן גם להירשם לדף השיר השבועי, ולקבל אותו מדי שבוע בדואר האלקטרוני.  
 
אשמח לפגוש אתכם בפורומים,
דרור גרין, טיפול נפשי באינטרנט באתר פסייקום