כל הסדנאות


אימון רגשי לזוגיות 


אימון רגשי להלומי-קרב טראומה


אימון רגשי לזוגות

הלומי-קרב


אימון רגשי להורות


אימון רגשי לאושר


אימון רגשי לגמלאים


אימון רגשי למטפלים

 


אימון רגשי למורים


אימון רגשי לעסקים


אימון רגשי לרופאים


אימון רגשי לנגנים


אימון רגשי לשחקנים


אימון רגשי לעורכי-דין


אימון רגשי לכדורגלנים

אימון רגשי לזוגות

הלומי-קרב

 

 

 

 

 

אימון רגשי לזוגיות

סדנה בהנחיית ד"ר דרור גרין

זוגיות היא אחד הצרכים האנושיים הבסיסיים, ורוב בני-האדם מבלים את חייהם עם בני-זוג. הזוגיות יוצרת בנו תחושת ביטחון, משפרת ומאריכה את חיינו. למרות זאת, רוב בני-האדם אינם מאושרים עם בני-זוגם ומפרקים את הזוגיות בשלב זה או אחר.

כדי ליצור זוגיות יציבה וטובה עלינו לעשות שימוש יעיל במיומנויות הרגשיות שלנו. אך איש לא הכשיר אותנו לחיי זוגיות, ומעולם לא למדנו לעשות שימוש מתאים במיומנויות הרגשיות הנחוצות לשם כך.

האימון הרגשי הוא גישה פשוטה ויעילה לשיפור המיומנויות הרגשיות, המאפשרות לנו ליצור זוגיות טובה ולשמור עליה לאורך זמן. הסדנה תאפשר לכם לזהות את התבניות עליהן מבוססת הזוגיות שלכם, ולהתוודע אל המיומנויות הרגשיות שיאפשרו לכם לשפר את הזוגיות מחדש מדי יום. זהו צעד ראשון לדרך אותה תוכלו לסלול עבור עצמכם, מדי יום מחדש. 

"דרור הוא אחד מאנשי המקצוע הייחודיים שפגשתי. אין אף אחד שדומה לו בנוף המקצועי שלנו. הוא חושב בצורה מיוחדת ופוריה. אני משוכנע שהסדנה שהוא מציע תהיה חוויה מגרה ומעשירה, שתתן למשתתפים נקודת מבט חדשה" (פרופ` חיים עומר, אוניברסיטת תל-אביב, מחבר הספרים `שיקום הסמכות ההורית`, `השטן שבינינו`. `פחדים של ילדים` ועוד) 
 

אימון רגשי

כל חיינו אנו מחפשים אחר מקום בטוח שיגן עלינו מסכנה וישכיח את חרדת-המוות הטבעית שלנו. שבע המיומנויות הרגשיות הן הכלים הטבעיים שבאמצעותן אנו יוצרים תחושה של מקום בטוח.

זוגיות היא אחת הדרכים היעילות ביותר ליצירת תחושה של מקום בטוח. זוגיות טובה יוצרת בנו תחושת ביטחון ומאריכה את חיינו. כדי ליצור זוגיות טובה עלינו לעשות שימוש יעיל במיומנויות הרגשיות שלנו.

האימון הרגשי הוא כלי לזיהוי ולשיפור שבע המיומנויות הרגשיות, שבאמצעותן אנו יוצרים לעצמנו תחושה של מקום בטוח. באמצעות האימון הרגשי והתרגול של שבע המיומנויות הרגשיות לומדים בני-הזוג איך ליצור לעצמם מקום בטוח מדי יום מחדש, ובכך למנוע משברים ולהעמיק את השותפות הזוגית.

האימון הרגשי אינו `טיפול` אלא דרך-חיים, שתאפשר לכם לעשות שימוש יעיל במיומנויות הרגשיות שלכם ולממש טוב יותר את הפוטנציאל האנושי שלכם. הסדנה אינה מיועדת ליצור שינוי מיידי אלא להציג כלי שתוכלו לעשות בו שימוש יומיומי לשיפור הקשר הזוגי.

באתר ניתן לקרוא את המבוא לספרי 'אימון רגשי', וכן לרכוש את הספר המודפס.


הסדנה
 

סדנת האימון הרגשי לזוגות מיועדת לקבוצה של 8-10 זוגות, או לזוג יחיד, והיא כוללת שבעה מפגשים בני ארבע שעות בשבעה ימים רצופים. כל אחד מן המפגשים מוקדש לאחת משבע המיומנויות הרגשיות. 

המפגשים כוללים התנסות מעשית, המבוססת על ניסיונם האישי של הזוגות המשתתפים. מחוץ לרקע תיאורטי קצר מוקדשים המפגשים לסימולציות ולמשחקי-תפקידים, המאפשרים למשתתפים לזהות את המיומנויות הרגשיות המניעות את הקשר הזוגי שלהם ולהתנסות בהן. 

הדינמיקה הקבוצתית המיוחדת מאפשרת לזוגות המשתתפים היכרות עם גישות שונות לזוגיות, וגם תמיכה בתהליך האישי שעובר כל אחד מבני-הזוג. 

תיאור-מקרה של אימון רגשי לזוגיות תוכלו לקרוא בספריית האתר. תיאור-המקרה לקוח מתוך ספרי `פסיכותרפיה ממבט אחר`.  
 
ניתן לעתים לתאם גם סדנה לזוג יחיד, או לקיים את הסדנה בקליניקה הווירטואלית.

משתתפים שירצו בהדרכה נוספת יוכלו להשתתף בקבוצת התנסות שבועית באתר האינטרנט, בקליניקה הווירטואלית שפיתחתי.  


המיקום והמחיר

 
סדנת אימון רגשי במלון ספר סטרימון, בולגריה

הסדנאות מתקיימות במלון הספא 'סטרימון' (5 כוכבים), בעיר קיוסטנדיל, במרחק תשעים קילומטרים דרומית לסופיה. זה אזור עצי הפרי של בולגריה, העשיר בנהרות, במעיינות מרפא חמים, באתרי סקי ובנופים מרהיבים.  

מלון סטרימון שוכן על מעיינות מרפא חמים, אותם גילו הרומאים לפני יותר מאלפיים הבריכה במלון סטרימון, סדנה לאימון רגשי שנה. במלון בריכת-שחיה, מעיינות חמים בטמפרטורות שונות (36 מעלות, 45 מעלות ו-18 מעלות), סאונה רטובה ויבשה, חדר-כושר ועוד. המלון נמצא במרכז העיר קיוסטנדיל, ליד המדרחוב היפה, על בתי-הקפה והמסעדות שבו.  

המחיר משתנה בהתאם לזמן הסדנה: התשלום כולל את הסדנה (כולל כיבוד קל), טיסה, שבעה לילות במלון 'סטרימון', כולל ארוחת-בוקר, שימוש חופשי בבריכה, במתקני הספא ובמעיינות החמים והסעה משדה-התעופה.

 
 מעיינות חמים במלון סטרימון, סדנה לאימון רגשי
ניתן לתאם סדנה לזוג יחיד.

לתיאום סדנה לקבוצה או לזוג יחיד כתבו אלי:

drorgreen@gmail.com

 

או התקשרו לטלפון ישראלי: 073-2248404. 

 


 ד"ר דרור גרין

נולדתי בירושלים, 1954, ואני מתגורר מתגורר בכפר דבורישטה שבבולגריה עם אפרת וארבעת ילדינו. ניהלתי את 'קוגיטו, בית-ספר לפסיכותרפיה' ולימדתי פסיכיאטרים, פסיכולוגים ופסיכותרפיסטים בבית-הספר לפסיכותרפיה של הטכניון בביה"ח רמב"ם, בבית-הספר לפסיכותרפיה בבית-החולים בצפת בשיתוף עם מכללת צפת, ובלימודי ההמשך ברפואה של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב בשיתוף עם שירותי בריאות כללית. 

פיתחתי את גישת 'האימון הרגשי' ואני מנהל מנהל את 'המכון לאימון רגשי' בבולגריה. כאחד מחלוצי הטיפול הנפשי באינטרנט ופיתחתי את הקליניקה הווירטואלית הראשונה.  

ד"ר לפסיכותרפיה, מוסיקאי, סופר ומאייר. חיברתי כארבעים ספרים לילדים, למבוגרים ובתחום המקצועי, וביניהם: 'טיפול נפשי, מדריך למשתמש', 'פסיכותרפיה ממבט אחר', ו'פרויד נגד דורה'. הספר 'אימון רגשי' יצא לאור בשנת 2011, ואת חלקו הראשון ניתן לקרוא באתר.