פסייקום
 
הקמתי את פסייקום בשנת 2003, לאחר שהתנסיתי משנת 1999 בטיפול נפשי באינטרנט. באותם ימים לא היתה קיימת קליניקה וירטואלית, והקמת האתר נועדה לספק את הצורך הזה במקום בטוח, שבו ניתן לקיים טיפול פסיכולוגי באינטרנט בתנאים שאינם נופלים מן הטיפול פנים-אל-פנים.
 
בקליניקה הווירטואלית טיפלתי תחילה בעיקר בישראלים ששהו בחו"ל, וביקשו טיפול נפשי בעברית. במשך השנים שכללתי את הקליניקה הווירטואלית, שאינה נופלת מן הקליניקה המסורתית, ואולי אפילו עולה עליה. בספר 'רצח בקליניקה הווירטואלית' תיארתי את היתרונות שיש בטיפול הנפשי באינטרנט. למרות שהספר כתוב כספר מתח, כדי להדגים את הטיפול באינטרנט באופן מוחשי, הוא מתאר באופן מדויק את עבודתי בקליניקה הווירטואלית.
 
באתר פסייקום אני מאפשר לגולשים לקרוא ספרי 'טיפול נפשי, מדריך למשתמש', שהוא המדריך היחיד לכל מי שנזקק לטיפול נפשי. בזכות הגולשים הרבים שקראו את הספר באתר הגיע פסייקום למקום הראשון במנוע החיפוש גוגל, כאשר מקישים בו את המלים 'טיפול נפשי'.
 
בשנים הראשונות שימש האתר בעיקר את אנשי המקצוע. באמצעות הקליניקה הווירטואלית, המשמשת גם ככלי להדרכה ולהכשרת מטפלים, קיימתי בו סמינרים וימי-עיון למאות פסיכולוגים ומטפלים, ופיתחתי בו תוכניות להכשרת מטפלים. בעקבות הפניות הרבות שקיבלתי מקוראי המדריך לטיפול נפשי החלטתי לשדרג את האתר ולהתאים אותו לצרכי הגולשים. בשנת 2011 עיצבתי את האתר מחדש ושכללתי את הקליניקה הווירטואלית, כדי שניתן יהיה לנהל בה גם שיחות וידיאו. 
 
אתר פסייקום החדש מאפשר לכם להיפגש עם מומחים ולהתייעץ אתם בנושאים רגשיים המעסיקים אתכם, תוך שמירה על הסודיות והאנונימיות שלכם. תהליך ההרשמה והתשלום פשוט ביותר, ומאפשר לכל גולש להתייעץ עם המומחה המתאים מבלי לצאת מביתו.
 
באתר החדש יש גם מדריך מטפלים, שבו תוכלו למצוא את המטפל (פסיכולוגים, פסיכיאטרים, פסיכותרפיסטים, מטפלים באמנות וכו') המתאים לכם לפי מקום מגוריו, התמחותו של המטפל ופרטים נוספים שיסייעו לכם בבחירת המטפל. האתר מאפשר לכל המטפלים בישראל להוסיף את שמם ופרטיהם ללא כל תשלום. מטפלים שירצו בכך יכולים לרכוש גם 'דף מטפל', שבו יוכלו להציג את עצמם ואת התמחותם בפירוט, וכן לענות על שאלות הגולשים בפורום משלהם.
 
בעתיד, לאחר שאכשיר לשם כך מטפלים נוספים, אצרף לאתר מטפלים שיעניקו טיפול נפשי בקליניקה הווירטואלית. בינתיים, בשל זמני המוגבל, אוכל לקבל רק מטופלים מעטים לטיפול נפשי באמצעות האינטרנט, ואני מתנצל על כך.
 
בפורום הפתוח לגולשים באתר תוכלו להתייעץ אתי בנוגע לטיפול נפשי, ובמיוחד בנוגע לטיפול נפשי באמצעות האינטרנט.
 
בלחיצה על שמי או על תמונתי תוכלו לקרוא את קורות-חיי האישיים והמקצועיים.
 
 
                                                                                          שלכם,
 
 
                                                                                                 דרור גרין, טיפול נפשי באינטרנט באתר פסייקום