מטפל זוגי
עבור לדף / 3  »» 
חזרה
אייל אבני, לימודי-תעודה, מטפל זוגי, מטפל/ת אלטרנטיבי/ת, מאמן/ת אישי/ת (coaching), מרכז, אזור תל-אביב

איתן סלע

בעל ניסיון של 30 שנה בתחום בריאות הנפש, בתחום הטיפול בתגובות קרב ופוסט טראומה, ניסיון במטופלים בעלי קשיים הנובעים מאבדן, גירושים, וכיו״ב. בעל ניסיון בטיפול בבעיות התמכרות (סמים, אלכוהול, הימורים, מין).
איתן סלע, לימודי-תעודה, M.A., פסיכותרפיסט/ית, מטפל זוגי, אזור תל-אביב, אזור השרון
בני זנד, M.A., פסיכותרפיסט/ית, מטפל/ת משפחתי/ת, מטפל זוגי, יועץ/ת נישואין, יועץ/ת פילוסופי/ת, מאמן/ת אישי/ת (coaching), מכונים וקליניקות לטיפול נפשי, צפון, מרכז, אזור חיפה, אזור תל-אביב

גלית קדמי ביבר

שמי גלית קדמי ביבר. אני מאמנת אישית לחיים יועצת זוגית ומאמנת אישית לזוגיות שנים רבות, אבל לשמוע דברים כאלו מרגש אותי כל פעם מחדש. הפידבק שאני מקבלת מן המתאמנים משאיר אותי פעורת פה ונרגשת כל פעם כמו בפעם הראשונה.
 במשך השנים היו לי הזכות והעונג ללוות מתאמנים רבים בתהליך הלידה מחדש, בו הם עוברים ממצב של קושי, חוסר אונים ותקיעות למצב של שליטה בחיים, הצלחה ותחושת ערך אישית.
 התרגשתי פעמים רבות יחד עם זוג העובר ממצב של מריבות, מתחים ומחשבות על פרידה למצב של פריחה, שיתוף וקבלה הדדית.
הניסיון הרב שצברתי נותן לי את הביטחון והוודאות לומר לך – אני יכולה לעשות את זה גם בשבילך!

גלית קדמי ביבר, לימודי-תעודה, M.A., מטפל זוגי, יועץ/ת נישואין, מאמן/ת אישי/ת (coaching), אזור תל-אביב, אזור השפלה

ד"ר דרור גרין

משנת 1999 זכיתי להיות בין חלוצי הטיפול הנפשי באינטרנט. בעקבות עבודת הדוקטורט שלי, בה חקרתי מאות אתרים לטיפול נפשי, פיתחתי את הקליניקה הווירטואלית הראשונה (והיחידה עד כה) לטיפול נפשי באינטרנט, ואם אינכם מתקשים בהקלדה אני מזמין אתכם להתנסות באימון רגשי באינטרנט. דוגמה למפגש באינטרנט תוכלו לקרוא בספרי 'רצח בקליניקה הווירטואלית'. אימון רגשי הוא תהליך פשוט המיועד לשקם ולחזק את המיומנויות הרגשיות, שהן התנאי לחיים בריאים. אינני קוסם, ואינני מרפא את הנפש. אני מציע למטופלי 'אימון רגשי', שיסייע להם להתמודד בעצמם עם קשייהם. על גישת 'האימון הרגשי' כתבתי בספר 'פסיכותרפיה ממבט אחר' ובספר 'אימון רגשי'.

ד"ר דרור גרין, דוקטור (Ph.D), פסיכותרפיסט/ית, מטפל זוגי, מכונים וקליניקות לטיפול נפשי, מחוץ לישראל

דורית פישמן - רוזנטל

עו״ס קלינית, מטפלת זוגית ומשפחתית. עוסקת בטיפול בקשיים בזוגיות ובמערכות יחסים (כמו בין הורים לילדים). שיטת הטיפול דינמית אך כוללת כלים משיטות טיפול מגוונות כגון: EFT, אימאגו, שימוש בקלפים טיפוליים ועוד. בנוסף להתמחות בטיפול בקשיים בזוגיות, מתמחה גם בטיפול בשעת משבר פרטני ומשפחתי. למשפחות המצויות במשבר מסיבות שונות כגון: משבר אישי, זוגי או משפחתי עקב רילוקיישן, מחלת בן משפחה, מוות במשפחה, גירושין, אבטלה, נכות ועוד. 

דורית פישמן - רוזנטל, M.A., עובד/ת סוציאלי/ת, מטפל/ת משפחתי/ת, מטפל זוגי, מרכז, אזור תל-אביב